Femra Sot

Friday, Dec 09th

Last update09:55:58 AM

You are here Lajme Gossip

Gossip

Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë duke pritur fëmijën e tyre të parë

Urime, Bradley Cooper dhe Irina Shayk.Konfirmohet se cifti është duke pritur fëmijën e tyre të parë.

O’Brien do ta drejtojë MTV Movie Awards

Conan O'Brien do të jetë nikoqiri i spektaklit të këtij viti MTV Movie Awards 2014.

Shakira hap shkollë të re

Shakira ka hapur një shkollë të re për fëmijët e nën-privilegjuar në Kolumbi.

Vdes legjenda e filmit “Fast and Furious”, Paul Walker

Aktori i njohur amerikan, Paul Walker, ka pësuar një aksident të rëndë nga i cili ka humbur edhe jetën.

YouTube Awards: Eminem, Artisti i Vitit

Eminem është emëruar Artisti i Vitit në ndarjen e mbrëmshme të çmimeve “You Tube Music Awards”.

Rrezarta Shkurta, shtatzëne dhe nudo

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun, Rrezarta Shkurta duket se po i shijon shumë muajt e shtatzënisë.

Kim Kardashian lind vajzë

Kim Kardashian ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me këngëtarin Kanye West.

Flori, fitues i Videofestit 2013

Videoklipi i këngës “Pa jetë” nën interpretimin e këngëtarit nga Shqipëria, Flori Mumajesi, është fituese e edicionit të 10-të të Videofestit muzikor.

njomza-222

radiovati